Ars Una Jungle töltött tolltartó

Gyártó:Arsuna

Minőségi iskola- töltött tolltartó a dzsungel gyűjtemény a gyártó Ars Una egy zseb és lehajtható tárhelyet belül.
A tok teljes felszerelést tartalmaz, amely 10 színes jelzőből, 3 ceruzából, 12 színes zsírkrétából, egy egyenes 15 cm-es vonalzóból, háromszög vonalzóból, radírból, élezőből és két menetrendből áll (a napok neve magyar nyelven) átlátszóan beillesztve. rekesz. Minden írószer és tanszer rugalmas szalaggal van rögzítve.
Mindkét emeletet fém hurokkal ellátott cipzárral lehet bezárni a jobb kezelhetőség érdekében.
Szín: rózsaszín
Ceruza tok mérete: 128 x 193 x 36 mm