LEGO Minifigures Burgundy Camo Tech Teen hátizsák

Szélesség:31 cm
Magasság:40 cm
Térfogat:25 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

LEGO tárolódoboz 8
Elfogyott

A Tech Teen hátizsák több praktikus tulajdonsággal rendelkezik. Iskolatáskaként és szabad idődben is használhatod. Nemcsak gyerekeknek. Az ergonómikus kialakítású és légáteresztő hátsó panel, az állítható párnázott vállpántok és a mellkasi szíj biztosítják, hogy a hátizsák kényelmes legyen. Az oldalán 2 zseb található. A közúti biztonságot a hátizsák minden oldalán lévő fényvisszaverő elemek biztosítják. Az ikonikus kinézetet a hátizsák elején lévő fényvisszaverő LEGO figura biztosítja.
A hátizsák leírása:

• Fényvisszaverő figura a hátizsák elején.
  • Könnyű szerkezet.
  • Megerősített párnázott hátrész.
  • Állítható, párnázott vállpántok és állítható mellkasi pántok.
  • Fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán a nagyobb biztonság érdekében.
  • A hátizsák oldalán lévő pántok nagyobb kényelmet nyújtanak a nehezebb tárgyak cipelése során (a pántok pl. esőkabát rögzítésére és használhatók a hátizsák külső részéről).
  • Hurok a hátizsák elülső részén a jelzőlámpa rögzítésére kerékpározás közben.
  • Oldalsó rugalmas zseb, pl. palackra vagy gyümölcsre.
  • Tágas fő zseb rekeszekkel a hátizsák hátsó részén a nehéz tárgyakra, külön rekesz a táblagépre.
  • Kulcstartó és névcímke a fő rekesz belsejében.
  • Kisebb cipzáros zseb sok rekesszel kisebb és értékesebb tárgyak tárolására.

Méretek: 40 × 31 × 21 cm.
Súly: 590 g.
Térfogat: 25 l