Xavax Smooth Power üvegpalack, 0,5 l

A termék kódja:S111599
Gyártó:Hama
Üvegpalack, amely ideális a kültéri tevékenységekhez és sporttevékenységekhez, az ótra, haza, az irodába és az iskolába is.

Leírás:
Smoothiehoz és egyéb italokhoz
Hőálló boroszilikát üveg, alkalmas a hideg és a meleg italokhoz is.
A szilikon szalag megvédi a kezét az égési sérülésektől, ha a palack forró itallal van megtöltve és egyben biztonságos és szilárd fogást is biztosít.
Fül a kényelmes kézben hordáshoz.
A szilikon tömítéssel ellátott csavaros kupak meggátolja a szivárgást
Milliliteres skála a palackon
Mosogatógépben is mosható
Külső méretek (magasság x átmérő): 23 x 6 cm
Térfogat: 0,5 l
Tömeg: 364 g
Anyag: üveg
Szín: türkiz

Figyelmeztetés:
Az üveg felforrósodhat, ha meleg itallal tölti meg. Vigyázzon, nehogy megégesse magát.
Ha a palackot szénsavas itallal tölti fel, nagy nyomás keletkezhet, amely sérülést okozhat a kupak lecsavarásakor.
Legyen óvatos a kupak lecsavarásakor, ha a palack szénsavas itallal van feltöltve.