Wave Ocean AU-8 hátizsák

Teherbírás:8
Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Arsuna

Eredeti divatos hátizsák Ars Una Wave Ocean, AU-8, alkalmas középiskolás vagy egyetemi hallgatók számára, akik szeretik az egyszerű és praktikus stílusú várostervezést.
A hátizsák első osztályú, erős és vízálló anyagból készül .
A tárolóhelyek egy cipzárral ellátott fő rekeszből állnak, amely két védett, párnázott fogantyút tartalmaz egy laptop vagy tabletta számára, valamint egy elülső zsebbel, amely kis tárgyak, kulcsok, pénztárcák stb. Hordozására alkalmas.
Puha, állítható hátsó hevederek garantálják a kényelmes viseleteket, még teljes terekkel is.
Oldalain van egy rugalmas gumiszerű rekesz, amely üveg vagy például egy összehajtott esernyő hordozására szolgál.
Két, egymáshoz rögzíthető fogantyú - kényelmes hordozhatóság.
Méret: 30 x 42 x 14 cm
Anyaga: 100% nylon poliészter