Walker Snatch Haze Violet diák hátizsák

Szélesség:34 cm
Magasság:45 cm
Térfogat:30 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Schneiders Walker
A Haze diákhátizsák két rekeszes hátizsák, nagy elülső cipzáras zsebbel, amely alkalmas az általános iskola 4. osztályának idősebb diákjai számára.
A hátizsák fő rekesze a legtágasabb, belül megerősített hely a laptop számára. A második kamra egyszerű, belső felosztás nélkül, alkalmas A4 formátumra. A nagy elülső zsebben egy szervező található, amely egy mobiltelefon zsebből, egy cipzáras hálós zsebből és egy írórekeszből áll. A hátizsák hátsó része ergonomikus formájú, hálós párnázással. A széles párnázott vállpántok állíthatók, formázottak, és állítható magasságú mellkasi pánttal és fényvisszaverő csíkkal rendelkeznek. Kényelmesen megerősített fogantyút használnak a hátizsák kézben tartásához, a hurok segítségével a hátizsákot a pad mellett lehet felakasztani. A hátizsák mindkét oldalán elasztikus nyitott zsebek találhatók, amelyek alkalmasak egy üveg italra. Fényvisszaverő csíkkal vannak felszerelve. A hátizsák alja megerősített.
Műszaki paraméterek:

Méretek: 45 x 34 x 20 cm (magasság x szélesség x mélység)
Térfogat: 30 l
Súly: 0,94 kg
Anyaga: 100% poliészter víztaszító kivitelben

Gyártó: Walker Schneiders

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.