Walker CLASSIC Lines Blue Pink hátizsák

Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Schneiders Walker

Kapcsolódó termékek

Modern megjelenésű, háromrekeszes szabadidős hátizsák a Walkertől, lányos színekben.
A táska elülső részén egy kisebb, egyszerű cipzáras zseb található. Az első rekesz cipzárral zárható, belsejében nincsenek határolófalak. A rekesz hátsó oldalán kisebb zsebek vannak a pénztárca, mobiltelefon, íróeszközök és egyéb apróságok elhelyezésére. A cipzáras középső rekesz belső határolók nélküli, de a hátsó részén egy nagy, könnyen elérhető zsebbel rendelkezik. A főrekesz szintén cipzárral zárható, további osztások nélküli. A hátizsák két oldalán két könnyen elérhető, kisebb zseb található. A táska hátrésze párnázott, így viselése kényelmes, szintén párnázott vállpántjai állítható hosszúságúak.

Méret: 45 x 30 x 21 cm
Tömeg: 0,6 kg
Űrtartalom: 30 l
Teherbírás: 6 kg
Anyagösszetétel: PES 600D PU

Gyártó: Walker

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!