Walker Bachelor Wizzard Black Coated iskolai hátizsák

Magasság:46 cm
Teherbírás:10
Térfogat:31 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Schneiders Walker
Fényvisszaverő elemekkel, párnázott, szellőző háttal és szellőzőkamrával ellátott iskolatáska a felső tagozatos, középiskolás és egyetemista diákok számára. Anatómiailag formázott és magasságilag állítható vállpántok. Állítható mellkasi pánt a csatba beépített síppal és levehető derékpánt.
A Walker hátizsák részletes leírása:
  • Főrekesz a notebook számára 15“-es méretig, zseb a tablet részére és zseb a powerbank elhelyezésére
  • Középső rekesz szervező zsebbel, tágas elülső rekesz, oldalzseb az innivaló számára
  • Kis zsebecske a vállpánton
  • Szervező: cipzáras zseb, kulcskarika, nyílt zsebek az írószerek számára
  • Anatómiailag formázott vállpántok
  • Állítható mellkasi pánt, beépített síp a csatban
  • USB port és USB vezeték, amely a powerban számára alkalmas speciális zsebben végződik
  • Levehető derékpánt
  • Szellőzőkamrával ellátott párnázott háti rész
  • Fényvisszaverő elemek
  • Párnázott fogantyú a könnyű manipuláció érdekében, fül a hátizsák felakasztásához, vízhatlan anyag