Ars Una Ultimate Gamer töltött tolltartó

Elérhetőség: 2 nap
Ultimate Gamer A/5 füzetbox
Elérhetőség: 2 nap

Minőségi, párnázott iskolai tolltartó az Ars Una Ultimate Gamer kollekciójából, egy zsebbel és belül kihajtható tárolóhellyel.
A tok egy teljes készletet tartalmaz, amely 10 db színes jelölőt, 3 db HB ceruzát, 12 db színes zsírkrétát, egy egyenes 15 cm-es vonalzót, egy háromszög vonalzót, egy radírt, egy hegyezőt és két órarendet (a napok nevei magyarul) tartalmaz átlátszó rekeszben elhelyezve. . Minden írószer és tanszer gumiszalaggal van rögzítve.
A tok fém cipzárral záródik a jobb kezelhetőség érdekében
Szín: fekete
A tolltartó mérete: 128 x 193 x 36 mm