Topgal hátizsákok és iskolatáskák

A cseh Topgal gyártó népszerűségét igényes kidolgozású, tökéletes szabású, minőségi anyagokból készült hátizsákjainak köszönheti.

A 2019-es kollekcióban Tereza, a fiatal és tehetséges tervező új színekkel, mintákkal és szabásokkal rukkol elő. Az új modellek tarkák, stílusosak és eredetiek.

A hátizsákok mindegyike felsősök vagy középiskolások számára is ideális. A modern megjelenés mellett természetesen nem maradnak el a következő praktikus elemek sem, mint a párnázott, ergonomikusan formált hátrész alumínium merevítéssel, mellkaspánt, fényvisszaverő részletek, valamint a laptop vagy tablet elhelyezésére szolgáló zseb.

A márka idei újdonságairól részletesebb információt ebben a cikkünkben talál.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek