Tolltartó Topgal 19009 G

A termék kódja:A1012169
Gyártó:Topgal
Henger alakú tolltartó, modern pöttyös mintával díszítve, leginkább a felső osztályos lányok értékelik a díszítését. A tolltartón belül található egy cipzáras hálós zseb és 9 gumipánt a ceruzák és tollak elhelyezésére. A párnázásnak köszönhetően a ceruzák hegye garantáltan nem törik ki. A cipzárnak nagy húzófüle van, ezért a használata meglehetősen könnyű.  A belső része díszes nyomattal rendelkezik, melyek ceruzával ki lehet színezni (filctollal nem ajánlott, elmosódhat a festék). Mosógépben nem mosható- papír béléssel rendelkezik.
Méretei: 23 x 5 x 10 cm
Anyaga: 100% Poliészter
Gyártó: Topgal

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.