Teddies FUNNY WHEELS Rider Sport motor, szürke 2in1, nyeregmagasság 28 / 30cm 18h +

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
FUNNY WHEELS 2v1
Olyan abroncsokkal, melyeknek köszönhetően a jármű halk és a kerekek nem csúsznak.

Indulááás!A FUNNY WHEELS egy eredeti cseh műanyag motorkerékpár, amely a gyermekével együtt képes növekedni. Annak köszönhetően, hogy a két hátsó kereket ki lehet cserélni egyre és beállítani a magasságát, nem kell minden évben újat vásárolnia. A FUNNY WHEELS kitart addig, amíg az első kerékpárt fogja vásárolni.
A FUNNY WHEELS fő előnyei:
2v1 – Pár perc alatt háromkerekűből kétkerekűvé alakíthatja
2 magassági helyzet – elöl és hátul is állítható (3 cm különbség)
Csendes abroncsok, amelyek nem csúsznak
6 színben kapható – zöld, piros, kék, rózsaszín, narancssárga, szürke
Cool dizájn
Biztonságos a legkisebbek számára is
Ellenálló és biztonságos műanyagból, sima kapcsolódásokkal
Mosható langyos vízzel és szappanos tisztítószerekkel
Teljes mértékben Csehországban gyártva
A FUNNY WHEELS úgy nő, mint a gyermeke. Elkezd járni a kis háromkerekű járgányon és amikor kinövi, ön egyszerűen megemeli 3 cm-el és már mehet is tovább. Amikor eljön az ideje az egyensúlyozás gyakorlására, egyszerűen kicseréli a két hátsó kereket egyre és a gyermeke készülődhet a biciklizésre.
A járgány stabil (háromkerekű változatban). A villának korlátozott forgási tartománya van, így a kormány nem tud átfordulni. A kormányrúd a végeken kiszélesedik, ezzel védi a gyermek kezét a sérülésektől.

Ez a járgány egy olyan játék, amely szinte minden gyermeket szórakoztat. A FUNNY WHEELS-el élvezheti a mozgás örömét, javítja a motorikus képességeit és a koordinációt, edzi a figyelmét, az egyensúlyt és talán még versenyez is egy kicsit! A közös séták hosszabbak, gyorsabbak és szórakoztatóbbak lesznek.

Műszaki paraméterek:
Ajánlott életkor: 18. hónaptól
Teherbírás: 25 kg
A járgány tömege: 1,9 kg
Ülésmagasság: 28/31 cm
Kormányszélesség: 30 cm
Hátsó kerekek távolsága: 20 cm
A kerék átmérője: 19 cm
Abroncs szélessége: 4 cm

A lábbal hajtós jágány dobozban érkezik, részben összeszerelt állapotban. A mellékelt utásítások alapján könnyedén összeszerelhető.