Táska - Így neveld a sárkányod

A termék kódja:R18310244
Többcélú táska sportfelszerelése. A táskának a belső felső részén található egy kis cipzáras zseb, ahova a tulajdonos adatait lehet feljegyezni. A táskát zsinórok segítségével lehet behúzni/bezárni, melyek végül vállpántokként szolgálnak.
Méretek: 41 x 37 cm
Anyag: 100% poliészter
Gyártó: Argus

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

10 vásárló értékelése alapján
10×
4. 8. 2019

Masszív zsáknak tűnik.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.