Stil Rex anatómiai iskolatáska 3db. készlet és napló ajándékba

Magasság:38 cm
Teherbírás:7
Térfogat:17 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Stil
Egyrekeszes iskolatáska általános iskola 1.-3. osztálya számára. A táska fedelét és az első zseb egy kedvenc dinoszaurusz motívum díszíti, a táska többi része pedig vidám piktogramokkal, dinoszaurusz motívumokkal.
A táska háta anatómiailag formázott és szellőző Air flow párnázással van ellátva, ami lehetővé teszi a levegő áramlását. A táska belső része egy textil elválasztó fallal van elválasztva. Az oldalsó cipzáras zsebek ideálisak az innivaló tárolására, az elülső zseb pedig az uzsonnás doboz elhelyezésére. A kiegészítő vállpántok lehetővé teszik a táska jobb illeszkedését a háton, a mellkasi pánt pedig biztosítja a súly egyenletes eloszlását a háton.

Áttekintés:
  • Ergonomikusan formázott háti rész
  • Anatómiailag formázott, párnázott, állítható vállpántok
  • Kiegészítő pántok a vállpántokhoz a táska háton való jobb illeszkedése érdekében
  • Mellkasi pánt
  • Kompakt iskolatáska belső textil elválasztó fallal és kis textil zsebbel
  • A fedél hátulján átlátszó fólia az órarend számára
  • Könnyű bekapcsolás a fényvisszaverővel ellátott FIDLOCK mágneses zár segítségével
  • Elülső cipzáras zseb az uzsonnás doboz számára
  • Két oldalsó cipzáras zseb az innivaló számára
  • Stabil műanyag aljzat
  • Gumis fogantyú
  • Fényvisszaverő elemek a táska minden oldalán

Méretek: 38 x 32 x 22 cm
Tömeg: 1 kg
Térfogat: 17 l
Teherbírás: 7 kg
Garancia: 2 év
Anyag: poliészter

Tolltartó: cipzáras tolltartó alsós fiúknak, két kihajtható, gumis kialakítású füllel, az írószerek, vonalzók és radír tárolásához.
Méret: 19,5 x 13 x 3,5 cm

Tornazsák:
Zsák a váltócipőre vagy tornaruhára,fűzővel behúzható, hálós anyagú sávval az alsó részén a jó szellőzés érdekében.
Méret: 44 x 32 cm

Gyártó: Stil