Stil Joy Dino and Beyond Go Green iskolatáska és irattartó ajándékba

Szélesség:30 cm
Magasság:38 cm
Teherbírás:7
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Stil

Könnyű iskolatáska dinós motívummal, amelyek alkalmasak az első osztályosok számára (120-135 cm magassággal). A táska minőségi anyagokból készült, fényvisszaverő elemekkel és szilárd felépítésű anatómiailag formázott hátlapokkal van felszerelve. Az aktatáska könnyű kinyitását és zárását egy kézzel garantálja a Fidlock - egy modern, mágneses szabadalma. Nagyon praktikus és egyszerű megoldás az iskolások számára - automatikusan bekapcsol, amikor a fedelet felhelyezik. A 3D & nbsp; hátsó rendszer & nbsp; biztosítja, hogy az aktatáska tökéletesen illeszkedjen a hátadra. Az anatómiai hátlap alkalmazkodik a gyermek gerincéhez, az Air Flow rendszer és a lélegző párnák pedig lehetővé teszik a légáramlást és a kényelmes viseletet. A minőségi csattal ellátott mellkaspánt biztosítja az aktatáska megfelelő illeszkedését a gyermek hátán. Az aktatáska a hátizsák minden oldalán fényvisszaverő szalagokkal van felszerelve, ami garantálja a gyermek jobb láthatóságát és biztonságát sötétben. A még nagyobb gyermekbiztonság érdekében az aktatáskát három villogó üzemmódú villogóval látták el. A táska fedelében egy átlátszó zseb található a kis tárgyak számára, az aktatáska belsejében található egy másik átlátszó zseb az órarendhez. A tágas belső belső kamrát egy zseb osztja, amelyben tárolható egy doboz A4-es noteszgépekhez és egy gumiszalag a segédeszközök jobb tárolása érdekében. Az aktatáska elülső zsebében ceruzatartó vagy uzsonnadoboz található. Az aktatáska mindkét oldalán rugalmas palackzsebek találhatók. Az aktatáska 100% -ban újrahasznosított műanyag palackokból készül. A táska 2 cserélhető alkalmazást és egy medált is tartalmaz a szórakozás érdekében.

Méretek: 38 x 30 x 20 cm (magasság x szélesség x mélység)
Súly: 990 g
Teherbírás: 7 kg