Stabilo EasyColors 12 darabos színes ceruza jobkezesnek, hegyezővel

Gyártó:Stabilo

Kapcsolódó termékek

Színes ceruzák »Az első, ergonomikus formájú ceruzák külön a jobbkezesek és a balkezesek számára. »A STABILO EASYergonómiai szakértők termékcsalád része. »A háromszög alakú kialakítás és az egyedi csúszásgátló mélyedések biztosítják a laza tapadást. »A sárga vagy piros vég egyértelműen a bal- vagy jobbkezes változatot jelzi. »A fa a fenntartható erdőgazdálkodásból származik. »

2 vásárló értékelése alapján