SQUISHMALLOWS Papagáj - Paco

A termék kódja:E802975
Gyártó:Jazwares
Anyag:Plüss

Aranyos plüss játékok, amelyek puhábbak, mint a mályvacukor és azonnal beléjük szeretsz. Ez a 19 cm magas, elképesztő plüssállat, kiváló társ lehet a kanapén, de kellemes párnaként és barátként is magaddal viheted az utazásokra. Minden SQUISHMALLOWS saját egyedi névvel és történettel érkezik. Válaszd ki a kedvencedet, vagy gyűjtsd össze mindet.

Paco papagáj a társaság remek komikusa. Minden körülmények között modern akar lenni és haladni a korral. Szereti a sportot. Kedvence a futball. Miután felnő, sportriporter akar lenni.

Méretek: 19 x 19 x 12 cmTömeg: 140 g.

Anyag: szálak keveréke

Hasonló termékek