SQUISHMALLOWS - Méhecske Sunny

A termék kódja:E82394
Gyártó:Jazwares
Anyag:Plüss
Ismerkedjen meg a SQUISHMALLOWS-al. Ezekkel a puha plüssállatokkal, amelyek olyan puhák, mint a mályvacukor. Aki meglátja őket, abban a pillanatban beléjük szeret!
Tudnia kell, hogy esik-e a jövő héten, vagy be kell-e csomagolnia egy kabátot? Kérdezd Sunny-t! Időjáráskor mindig pontosan elmondta, mi fog történni. Alig várja, hogy a tévében levelezőbékká váljon, amikor idősebb.

Méretek: 19,1 x 19,1 x 17 cm
Tömeg: 134 g