SPIRIT Pro light Piros szív iskolatáska SET

Gyártó:Spirit
Vonalzó 15 cmVonalzó 15 cm
Ajándék ingyen
A Spirit Pro light iskolatáska első osztálytól alkalmas akár alacsonyabb növésű gyermekek számára is. 5 részes szettben kínáljuk egy felszerelt és egy nem felszerelt tolltartóval, egy tornazsákkal és egy pénztárcával. A figyelmet leginkább a minőségi lányos mintájú nyomtatás és a világító csat kelti fel.
A változáshoz van hangulatod? Nem probléma! A szívet alkotó flitterek a táska fedelén kétoldalúak.
Az ergonomikusan formázott és szellőző háti rész biztosítja a magas komfortérzethez a hordás közben. A magasságilag állítható vállpántok anatómiailag formázottak és minőségileg párnázottak. Hozzá tartoznak a kiegészítő pántok a háton való tökéletes illeszkedés érdekében. Az integrált mellkasi pánt megkönnyíti, hogy a táska ne csússzon le a vállakról.
A nagy főrekesz két textil állítható válaszfallal van ellátva, melyek segítségével stabilan lehet elhelyezni a könyveket és a füzeteket. Az apróságok elhelyezésére szolgál a kis cipzáras zseb, a rekesz pereme alatt pedig egy karabiner található a kulcsok számára. Az innivaló (akár 0,7 l-es) vagy az esernyő tárolására szolgál a két oldalsó cipzáras zseb, melyek mérete növelhető és csökkenthető a zseb alján található tépőzár segítségével. A nagy elülső termo zseb az uzsonnás doboz elhelyezésére szolgál, a szigetelő réteg megtartja a hőt és védi a tartalmat.
A táska szilárd alja lábakkal van ellátva, melyek védik a táskát a nedvességtől és a szennyeződéstől. A gyermek biztonságát a sötétben a táska minden oldalán megtalálható fényvisszaverő elemek biztosítják (elöl, az oldalsó zsebeken és a vállpántokon). A megbízható, robosztus csat egy vörös LED villogóval van ellátva. A táska kézben hordása gyerekjáték a megerősített fogantyúnak köszönhetően.

Rövid leírás:
  • Ergonomikusan formázott, párnázott háti rész
  • Magasságilag állítható, párnázott vállpántok, kiegészítő pántokkal a felső részen
  • Integrált mellkasi pánt
  • Tágas főrekesz textil válaszfallal és kis cipzáras zsebbel
  • Oldalsó zsebek
  • Termo réteggel ellátott zseb az uzsonnás doboz számára
  • Minőségi nyomtatás csillogó hatással
  • Szilárd aljzat lábakkal
  • Fényvisszaverő elemek minden oldalról
  • Világító LED csat

Méretek: 34 x 30 x 22 cm
Tömeg: 1,1 kg
Térfogat: 25 l

Tolltartó:
Ez az egyszerű tolltartó 18 fület tartalmaz. Található benne 6 filctoll, 6 színesceruza, két grafitceruza, egy vonalzó, radír és faragó.
Méretek: 21 x 13,5 x 3,5 cm

Tornazsák:
Ez a textil tornazsák a fűzők összehúzásával zárul, melyeket vállpántként is lehet használni a tornazsák háton hordásához.
Méretek: 46 x 32 cm

Pénztárca:
Ez a tépőzáras textil pénztárca tartalmaz egy nagyobb és egy kisebb rekeszt, egy cipzáras zsebet az apró számára és egy karikát például a kulcsok számára.
Méretek becsukott állapotban: 12,5 x 8 cm

Tolltartó:
Ez az egyszerű henger alakú tolltartó alkalmas a további írószerek tárolására. Cipzárral zárható.
Méretek: 22 x 7 x 6,5 cm

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

2 vásárló értékelése alapján

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.