Snapstar ECHO baba

Gyártó:TM Toys
Anyag:Műanyag
A Snapstar ECHO-nak saját stílusa van, imádja a divatot, a zenét és az utazást. Töltse le az alkalmazást a telefonjára, és csillaggá változtassa Snap Star-ját. Hozzon létre sminket, csodálatos frizurát vagy változtassa meg a hátteret. Megoszthatja fényképeit barátaival közvetlenül az alkalmazásból a Snapchatbe! A csomagban babát, zöld hátteret és állványt talál. Az alkalmazás ingyenesen letölthető Androidra és iOS-re.
VISSZHANG
A Bedazzled Babe Echo egy álmodozó lány, aki gondtalanul átlátja a világot. Bár a sellő csillogó varázsát testesíti meg, soha nem érzi magát "száraz halnak".
Doboz mérete: 13 x 26 x 7 cm
5 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas