Sárkány villogó tolltartó Step by Step

A termék kódja:S139263
Gyártó:Hama
Luxus, teljesen feltöltött tolltartó villogó motívumokkal a fedelén. Részletes leírás:
  • a fényes effektek gombnyomásra kezdenek el világítani, a gomb a tolltartó hajtókáján található,
  • háromemeletes tolltartó márkás íróeszközökkel van felszerelve (43 darab)
  • cipzárral zárható
  • 3D-s hatás,
A német Eberhard Fabers cég termékeivel van feltöltve, törhetetlen hegyű ceruzákkal,
18 vékony háromszögfogású ceruzák, gyönyörű színek, mint például az arany és az ezüst, 18 filctoll, 1 vastag és 1 vékony háromszögfogású ceruza, 15 cm hosszú vonalzó, radírgumi, dupla Méretek: 18 x 12 x 2,5 cm

Súly: 350 g
Gyártó: Hama