Robot játékok gyerekeknek

A fiúknak és lányoknak egyaránt megfelelő robot játékok hosszú órákon át képesek szórakoztatni a gyerekeket. A legkisebbeknek segítenek a képzelőerejük fejlesztésében, míg az idősebbeknek segíteni fognak, hogy jobban érdeklődjenek a technika iránt. Az egyszerűbb robotok elemre működnek, a bonyolultabbak távirányítóval kiegészítettek és igénylik az idősebb gyerekek fejlett fantáziáját. Az egyes modellekkel versenyezhet, míg mások beszélni vagy járni is képesek.
Kínálatunkban többek között a minőségi HEXBUG márkát, és a márka által kínált robot bogarakat és robot egeret is talál. A nano bogarakkal felhőtlen szórakozásban lehet része, a Nano flash készlettel pályát is állíthat nekik, sőt, a Nano space kiegészítőkkel még az űrbe is küldheti őket. A Hexbug minden korosztály számára kínál modelleket, beleértve a kisgyermekeket is, és ne aggódj, az apukák is megtalálják a számukra megfelelő játékokat :-)

Ár Ft Ft
HEXBUG Darázs - fekete
7 483 Ft
Elérhetőség: 2 nap
A nyüzsgő nanobogarak olyanok, akárcsak az élők. Teljesen önálló mikrorobotokról van szó egyedülálló mozgástechnológiával. Úgy néznek ki, mint egy vibráló fogkefe, bármilyen helyzetből képesek újra lábra állni. Minél többen futkosnak egy helyen, annál jobban fogják Önt szórakoztatni!

Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek