Robot játékok gyerekeknek

A fiúknak és lányoknak egyaránt megfelelő robot játékok hosszú órákon át képesek szórakoztatni a gyerekeket. A legkisebbeknek segítenek a képzelőerejük fejlesztésében, míg az idősebbeknek segíteni fognak, hogy jobban érdeklődjenek a technika iránt. Az egyszerűbb robotok elemre működnek, a bonyolultabbak távirányítóval kiegészítettek és igénylik az idősebb gyerekek fejlett fantáziáját. Az egyes modellekkel versenyezhet, míg mások beszélni vagy járni is képesek.
Kínálatunkban többek között a minőségi HEXBUG márkát, és a márka által kínált robot bogarakat és robot egeret is talál. A nano bogarakkal felhőtlen szórakozásban lehet része, a Nano flash készlettel pályát is állíthat nekik, sőt, a Nano space kiegészítőkkel még az űrbe is küldheti őket. A Hexbug minden korosztály számára kínál modelleket, beleértve a kisgyermekeket is, és ne aggódj, az apukák is megtalálják a számukra megfelelő játékokat :-)

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 4Következő
HEXBUG MoBots Ramblez - zöld
HEXBUG MoBots Ramblez - narancssárga
HEXBUG MoBots Ramblez - kékA mi tippek
HEXBUG Sárkány fekete
HEXBUG Sárkány piros
HEXBUG Sárkány zöld
HEXBUG Beetle piros
HEXBUG Beetle kék
HEXBUG Beetle zöld
HEXBUG Micro Ant zöld
HEXBUG Micro Ant lila
HEXBUG Micro Ant narancsárga
HEXBUG Nano Flash szett - kicsi
7824 Ft
HEXBUG Nano Flash fekete
HEXBUG Nano Flash piros
Elérhetőség: 2 nap
A nyüzsgő nanobogarak olyanok, akárcsak az élők. Teljesen önálló mikrorobotokról van szó egyedülálló mozgástechnológiával. Úgy néznek ki, mint egy vibráló fogkefe, bármilyen helyzetből képesek újra lábra állni. Minél többen futkosnak egy helyen, annál jobban fogják Önt szórakoztatni!

Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek