Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Robot játékok gyerekeknek

A fiúknak és lányoknak egyaránt megfelelő robot játékok hosszú órákon át képesek szórakoztatni a gyerekeket. A legkisebbeknek segítenek a képzelőerejük fejlesztésében, míg az idősebbeknek segíteni fognak, hogy jobban érdeklődjenek a technika iránt. Az egyszerűbb robotok elemre működnek, a bonyolultabbak távirányítóval kiegészítettek és igénylik az idősebb gyerekek fejlett fantáziáját. Az egyes modellekkel versenyezhet, míg mások beszélni vagy járni is képesek.
Kínálatunkban többek között a minőségi HEXBUG márkát, és a márka által kínált robot bogarakat és robot egeret is talál. A nano bogarakkal felhőtlen szórakozásban lehet része, a Nano flash készlettel pályát is állíthat nekik, sőt, a Nano space kiegészítőkkel még az űrbe is küldheti őket. A Hexbug minden korosztály számára kínál modelleket, beleértve a kisgyermekeket is, és ne aggódj, az apukák is megtalálják a számukra megfelelő játékokat :-)
 
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 4Következő
HEXBUG MoBots Ramblez - zöld
7554 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG MoBots Ramblez - narancssárga
7554 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG MoBots Ramblez - kékA mi tippek
7554 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG Sárkány fekete
11554 Ft
Raktáron
HEXBUG Sárkány piros
11554 Ft
Raktáron
HEXBUG Sárkány zöld
11554 Ft
Raktáron
HEXBUG Beetle piros
4459 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG Beetle kék
4459 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG Beetle zöld
4459 Ft
Raktáron
HEXBUG Micro Ant zöld
2541 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG Micro Ant lila
2541 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG Micro Ant narancsárga
2541 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG Nano Flash szett - kicsi
7824 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG Nano Flash fekete
2541 Ft
Elérhetőség: 2 nap
HEXBUG Nano Flash piros
2541 Ft
Elérhetőség: 2 nap
A nyüzsgő nanobogarak olyanok, akárcsak az élők. Teljesen önálló mikrorobotokról van szó egyedülálló mozgástechnológiával. Úgy néznek ki, mint egy vibráló fogkefe, bármilyen helyzetből képesek újra lábra állni. Minél többen futkosnak egy helyen, annál jobban fogják Önt szórakoztatni!
 
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

06.09.

Bagmaster 2021 – új diák hátizsákok felső tagozatosoknak és középiskolásoknak

A 3 éves garanciát kínáló hagyományos cseh márka praktikus modelleket, minőséget és megfizethető árat kínál diákoknak.

01.09.

2021-es kollekció: Hama iskolatáska elsősöknek és Coocazoo iskolatáska

A Hama, Step by Step és Coocazoo márkák évek óta egyet jelentenek a minőséggel az iskolatáskák és aktatáskák területén.

23.08.

LEGO iskolatáskák 2021-es új kollekciója elsősöknek

A gyerekek imádják a LEGO-t! Kínálatunkban iskolába és szabadidős tevékenységekre alkalmas iskolatáskákat és hátizsákokat talál.

MenuX

InformaceX