Rendőrautó műanyag 28 cm lendkerekes, elemes hanggal és fénnyel

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Készülj fel egy fergeteges rendőri üldözésre! Nem fog elmenekülni egyetlen bűnöző sem, ha ezzel a remek rendőrautóval indulsz a nyomukba! Startolj, segíts és védj! Az autó nyitható ajtóval rendelkezik, lendkerekes és minőségi műanyagból készült. Az autó 2x AA elemmel működik, amelyek a termék részét képezik. A megfelelő működés érdekében távolítsa el az autó teteje alatt található biztosítékot.
A csomag méretei: 32 x 18 x 12 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.