RC Sport autó piros 33cm

Gyártó:Teddies
Ez a kiváló minőségű távirányítós autómodell minden irányba halad. Ez minden autó rajongónak biztosan örülni fog. Az autó távirányítású, ennek köszönhetően az autó előre, hátra, jobbra és balra mozog. Puha gumiabroncsok, hűtő kipufogó hatás, erős teljesítmény. Az autó kiváló minőségű és nem veszélyes műanyagból készül, amely ellenáll a mechanikai sérüléseknek. 2x AA elemet nem tartalmaz (távirányító).
Működési idő: 15-20 perc
Töltési idő: 50-60 perc
Távirányító távolság: 15-20 méter
Autós akkumulátor: 4,8 V 500 mAh újratölthető nikkel-króm akkumulátor (tartozék)
Távirányító elem: 1,5 V AAx2 elem (nem tartozék)
Tartozékok: USB töltőkábel x 1
A csomag méretei: 43 x 36 x 13 cm.
Alkalmas 6 éves kortól.