Puzzle 4in1 Family Trefl

Gyártó:Trefl
4 független rejtvényt tartalmazó puzzle, amelyek a Treflící sorozat minden rajongójának szólnak. Az összetett képek mérete 285 x 205 mm. A különböző darabszám lehetővé teszi a fiatalabb és a kissé idősebb gyermekek számára is a zeneszerzést. A termék kiváló minőségű anyagokból készült, speciális fényvisszaverő papír segítségével, ami megkönnyíti a hajtogatást. A termék Lengyelországban készült, és a gyártáshoz ökológiai anyagokat használtak.
A csomag méretei: 28 x 28 x 6 cm.
4 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.