PopSockets PopMount 2 autós szellőzőnyílás, autótartó, fekete - minden típusú Popsocket-he

Gyártó:Hama
Ez az INNOVATED tartó minden típusú PopGrips-hez alkalmas.

- ALKALMAZHATÓ: PopGrip Original, Gen.2, Backspin (forgó), Disco Crystal (3D disco ball), Acetate, kristályokkal (ametiszt, rózsafa, lapis), alumínium (alumínium), fém gyémánt (3D alumínium gyémánt), zománc (fémes, zománcozott), fólia konfetti (gyantába ágyazott csillogás), préselt virág (gyantába ágyazott virágcserép), PopMirror (tükörrel), fényvisszaverő (fényvisszaverő felülettel), tidepool (csillogás folyadékban), fémszál gyantában), Carbon Fiber, PopWallet (kártya / névjegykártya tok) és PopWallet + (kártya / névjegykártya tokja, beépített PopGrip Gen. 2)

- NEM alkalmas: PopMinis (3 kicsi popsok), PopThirst doboz / tartó és kupa / üvegtartó számára

- a jármű szellőzőrácsának tartója
- egyszerű rögzítés vízszintes, függőleges és ívelt szellőzőrácsokhoz
- a szerelőbilincs kisebb és nagyobb bevágásokkal rendelkezik, hogy a legtöbb szellőzőrácsra optimálisan felszerelhető legyen
- Ha úgy érzi, hogy a tartó nem szorosan tartja, fordítsa el a rögzítőbilincset 90 ° -kal, és használjon szűkebb bevágásokat
- egyszerűen csatlakoztassa az autó szellőzőrácsához, és helyezze a telefont a tartójába a mobiltelefonhoz csatolt PopSocket segítségével.
- vízszintes vagy függőleges használatra
- anyag: műanyag
- fekete szín