PopSockets PopGrip Gen.2, Rose Marble

A termék kódja:43119800
Gyártó:Hama
Rózsa márvány - műszaki adatok:
- Második generációs PopSocket kivehető felsővel (külön felsők találhatók PopTop Gen.2 név alatt, cserélhető felső)
- méretek: átmérő: 3,97 cm, magasság: 0,7 cm (nem kihúzva), ill. 2,4 cm (kinyújtva)
- anyaga: műanyag
- a ragasztóalap színe: fehér
- a kivehető felső színe / motívuma: rózsaszín márvány

Értesítés!
Csak akkor ragaszkodik az Apple iPhone 11 Pro és az Apple iPhone 11 Pro Max készülékhez, ha megfelelő esetben vannak. Ragaszkodik az Apple iPhone 11-hez.

Cserél vagy nem cserél?
Most kétféle PopSocket-t kínálunk: ÚJ eltávolítható felsővel (PopGrip Gen.2-nek hívjuk) és eredetivel (eredeti PopGrip-nek hívjuk).
A kivehető felső PopSockets lehetővé teszi a felső cseréjét hangulatának vagy ruházatának megfelelően, vagy ha vezeték nélküli töltőt szeretne használni, miközben az eredeti Popsockets összes előnyével rendelkezik.

PopGrip Gen.2
- a tetejének egyszerű eltávolításának köszönhetően (lefelé nyomtatva és elfordítva) a mobiltelefon vezeték nélküli töltővel is feltölthető, még akkor is, ha a PopSocket hangolja
- cserélje ki a felsőt a hangulata, a ruhája szerint, vagy csak azért, hogy ne váljon szokatlanná
- Biztonságos és szilárd fogást kínál, így egy kézzel írhat, vagy jobb fényképeket készíthet