PopSockets PopGrip Gen.2, Midnight Flare

Gyártó:Hama

A teteje levehető; csak kattints, nyomd le, forgasd el 90°-kal, vedd le és cseréld ki egy másik kialakítású felsőre – a szilárdabb fogásért üzenetíráskor, csevegésnél, telefonálásnál vagy szelfi készítésnél – remek állvány videók megtekintéséhez anélkül, hogy a telefont fogva kellene tartani a kezedben - a tetejének levétele után vezeték nélküli töltővel töltheted a telefonodat - lehúzható és visszaragasztható a legtöbb készülékre, borításra; ha úgy érzi, hogy a ragasztós alap nem tapad túl szorosan, csak mossa le tiszta vízzel a ragasztófelületet, hagyja néhány percig száradni és a ragasztófelület ismét olyan, mint az új - kompatibilis az összes jelenleg kínált PopSockets tartóval - méretek: átmérő : 3,9 cm, magasság : 0,8 cm (nem kihúzva), ill. 2,4 cm (feszített) - anyaga: műanyag - alapszín: fekete - felső szín / motívum: 3D százszorszép fekete alapon Figyelem! Nem tapad az Apple iPhone 11/12 Pro és Apple iPhone 11/12 Pro Max készülékekhez, hacsak nincsenek megfelelő tokban. Az Apple iPhone 11/12-hez tapad. Előfordulhat, hogy nem tapad megfelelően a vízálló felületű, egyenetlen felületű vagy jellegzetes textúrájú szilikon burkolatokhoz és sok puha borítóhoz.