Plüss játékok Moravská ústředna Brno

Mi gyermekeink kedvenc és leghálásabb játéka? Természetesen a plüssök! Minden játszószobában és kiságyban megtalálhatók. A kicsik velük alszanak, a nagyok vizsgák vagy versenyek alkalmával talizmánként őrzik őket. Kicsi, nagy, óriási, alvó, Kisvakond, Minnie, Peppa Pig licences, vagy elemre működő plüssre vágyik? Mi például az összes méretű és színű medvét imádjuk. És ha udvariasságból látógatóba megy a főnökéhez, akinek gyerekei vannak...mit érdemes magával vinni?
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Moravská ústředna Brno
Oldal 1 z 1
Kisvakond nadrágban plüss 12cm(1)
5 650 Ft
Kisvakond sapkában Baby, kék-sárga 15 cm
6 317 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Kisvakond plüss  25 cm(1)
11 577 Ft
Kisvakond álló plüss figura 35cm
16 380 Ft
Kisvakond álló plüss figura 20cm
9 283 Ft
Kisvakond plüss 12cm(2)
5 317 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Kisvakond báb plüss 20cm 0+(1)
10 335 Ft
Moravská ústředna Brno
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek