Pléd Matějovský Robbie

Gyártó:Matějovský
Magas pamuttartalmú és sűrű szövésű gyerek pléd, amely meleg, lágy és kellemes tapintású. A Robbie pléd remek társ a gyerekszobába, vagy például a babakocsiba. A vidám motívum - két állatbarát és modern felirat - kiemelkedik a fehér, a sötétvörös és az antracit vonzó kombinációjában. Másik oldala fordított kialakítású - az állat motívum antracit alapon, a világos felirat piros színű. A pléd teljes kerületén piros szegély található. Anyagösszetétel: 60% pamut, 40% akril. Méretek: 90/130 cm Súly: 450 g / m2 A takaró 30 ° C-on mosható kímélő mosószerrel.

Hasonló termékek

Pléd Matějovský Bimbo