Pléd Matějovský Bimbo

Gyártó:Matějovský

A Bimbo egy magas pamuttartalmú és sűrű szövésű gyerek pléd, amely meleg, lágy és kellemes tapintású. Remek társ a gyerekszobába, vagy például a babakocsiba. Az aranyos elefántot decens barna-fehér minták veszik körül, lágy sárga árnyalatokkal kiegészítve. Másik oldal fordítottan készül (a világos motívum és a szélek sötétebb alapon). A pléd teljes kerületén barna szegély található.

Anyagösszetétel: 58% pamut, 32% akril, 10% poliészter.

Méretek: 90/130 cm

Súly: 450 g / m2

A takaró 30 ° C-on mosható kímélő mosószerrel.

Hasonló termékek