Pénztárca Step by Step, Dolphin

Pénztárca Step by Step, Sellő
6 317 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Tágas zseb / pénztárca nem csak érmékhez és bankjegyekhez, hanem dokumentumokhoz és kulcsokhoz is
- zseb húzózsinórral a nyakon biztonsági zárral, ha a gyermek behúzza a húzózsinórot, nem fogja ártani, a záróelem kinyílik
- ÖKOLÓGIAI TERMÉK, 100% -ban újrahasznosított PET palackokból
- 100% PFC INGYENES, biztonságos, vízbázisú impregnálás, a káros PFC vegyi anyag jelenléte nélkül
- tépőzár bezárása
- cipzáras érmetartó belsejében
- Belül egy nagy rekesz a bankjegyekhez
- a cserélhető karabiner kulcstartójában
- átlátszó igazolvány rekesz hátulján, gyorsan megjeleníti a dokumentumot (ebédkártya, tömegközlekedés stb.)

Műszaki adatok:
- anyag: poliészter