Pamut Deluxe ágynemű Matějovský Ophelia

Gyártó:Matějovský

Kapcsolódó termékek

Az Ophelia gyerek ágyneműhuzat lenyűgöző virágmotívuma kiemelkedik hálószobájában. A kék tengeri háttér kiemeli a virágok finom körvonalait a krémtől az arany tónusig. A legmodernebb digitális nyomtatásnak köszönhetően élvezheti a kidolgozott virágminta minden részletét.

A párna és a takaró huzata mindkét oldalon egyforma, az ágynemű kényelmes cipzárral van ellátva.

Mérete: 140x200 cm, 70x90 cm
Gyártó: Matějovský

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!