Oxybag PREMIUM T-rex iskolatáska 5db. készlet, füzettartó box ajándékba

Magasság:39 cm
Teherbírás:8
Térfogat:28 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag

Iskolatáska kedvenc dinós motívummal, közepes és magas első osztályosok számára.

Az 5db-os készlet egy táskából, tolltartóból, tornazsákból, A4-es füzettartóból és egy azonos motívumú bőröndöl áll. A Premium sorozatú iskola táska minden oldalán erősítéssel, erős és kemény aljzattal, valamint szilárd füllel rendelkezik. Az ergonomikusan kialakított háttámla biztosítja az optimális súlyeloszlást és minimálisra csökkenti a gyermek gerincére nehezedő nyomást, a profilozott szellőzőhornyok pedig a hatékony légáramlást támogatják. A vállpántok kényelmes anyagból készültek. Felső részükön szorító pántok találhatók, amelyek javíthatják a hátulsó tapadást. A sínen állítható magasságú mellkaspánt is tartozik hozzá. Az egyik nagy, jól elrendezett kamrának van egy dupla mozgatható válaszfala (deszkák számára), belül gumival. Elölről hőszigetelt egy külön külső zseb az uzsonnás doboz számára. A két egyforma oldalzseb most gumihálóból készült, így könnyebben elhelyezhető egy palack vagy esernyő. Az oldalzsebeken, az elülső és a vállpántokon fényvisszaverő felületek találhatók a jobb láthatóság és biztonság érdekében.

Áttekintés:

• gyerekeknek készült 1.-3. osztály (közepes és magas első osztályosok számára alkalmas)
  • egykamrás, átlátszó aktatáska, gyakorlatilag 3 részre osztva
  • kültéri zseb
  • 2 oldalsó hálós gumizseb ivópalack számára
  • mosható műanyag alsó lábakon
  • ergonomikus kialakítású, párnázott hátrész szellőzőhornyokkal
  • párnázott és állítható hosszúságú szélesebb vállpántok
  • megfeszítő pántok a vállpántokhoz
  • csúszó mellkaspánt a sínen
  • megfelelően elhelyezett fényvisszaverő felületek és elemek
  • Vonzó 3D alkalmazások
  • egy szövethurok a táska hordozásához és felakasztásához
  • könnyen használható zár

Aktatáska
Méretek: 39 x 31 x 18 cm (magasság x szélesség x mélység)
Anyaga: 100% poliészter
Súly: 1100 g-ig
Űrtartalom: 28 l
Terhelhetőség: 8 kg

Tolltartó
Egyszintes iskolai tolltartó, egy füles, üres. Belül 18 gumihurok írószer tárolására és 3 szélesebb gumihurok egyéb tanszerek (gumi, hegyező, vonalzó) tárolására. A hajtókák hátulján átlátszó fólia órarenddel.
Méretek: 19,5 x 13 x 3,5 cm

Tornazsák:
Textiltáska papucshoz vagy testneveléshez. Két oldalsó húzózsinór biztosítja a szoros záródást és a kényelmes illeszkedést a vállakon. Mérete: 37 x 30 cm

A4-es füzettartó:
A füzetek, papírok és egyéb tanszerek tárolására szolgáló minden iskolás felszerelés elengedhetetlen része. Tartós anyag - laminált, véd a sérülésektől. Elasztikus szalaggal záródik.
Méretek: 22,5 x 32 x 3 cm

Bőrönd művészeti oktatáshoz:
Laminált bőrönd kolibri motívummal a képzőművészeti órákhoz. A bőröndbe belefér az A4-es méret. Anyag: papír, karton, fém lakat, fém szegecsek.
Méretek: 34 x 23 x 10 cm

Gyártó: Karton P + P