OXY Zero Blue diák hátizsák és kulcstartó ajándékba

Térfogat:24 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton
Az Oxy Zero sorozat hátizsákja iskolában, munkahelyen vagy akár szabadidős tevékenységekhez is használható. A laptop zsebnek, párnázásnak és a könnyítésnek köszönhetően mindenki számára népszerű hátizsák lesz. Sok zsebbel rendelkezik, amelyekbe könnyen el lehet tenni a füzeteket vagy a fontos munkahelyi anyagokat. Mindennek meglesz a maga helye és semmit sem kell majd keresni.

2 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.