OXY Sport Fox red diák hátizsák és kulcstartó ajándékba

Kapcsolódó termékek

OXY Fox red diák tolltartó
Raktáron 3 napon belül
Az OXY SPORT sorozat diák- és szabadidős hátizsákja kitűnik az ergonomikusan formázott háti résszel, az állítható párnázott vállpántokkal és a mellkasi pánttal, amelynek köszönhetően kényelmes a viselése. A hátizsák két főrekeszből és egy kisebb cipzáras, praktikus fogantyúkkal ellátott elülső zsebből áll. A hátizsák belsejében található egy megerősített notebook zseb 15 hüvelykes méretig, egy karabiner a kulcsokhoz és egy kisebb zseb az apróságok tárolására. Nem hiányzik az oldalsó zseb az üveg számára és a fényvisszaverő elemek sem, melyeknek köszönhetően a hátizsák jobban látható. A hátizsák alkalmas a felső tagozatos diákok számára a suliba, illetve a szabadidős tevékenységekhez, akár felnőtteknek is.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.