OXY Dark camo diák hátizsák és kulcstartó ajándékba

A termék kódja:8-45420
Mélység: 23 cm
Szélesség:32 cm
Magasság:44 cm
Teherbírás:8
Térfogat:29 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton

Kapcsolódó termékek

OXY Sport Camo boy tornazsák
OXY Style ARMY diák hátizsák és kulcstartó ajándékba
20257 Ft

Hasonló termékek

OXY Style ARMY diák hátizsák és kulcstartó ajándékba
20257 Ft
Raktáron 3 napon belül
Friss, városi stílus? Igen! Az OXY STYLE sorozat hátizsákja józanságával, ízlésével és a felhasznált minőségi anyagokkal lenyűgöző. Kiválóan illeszkedik, mivel anatómiailag formázott szellőző háttal, állítható párnázott vállpántokkal és állítható mellkasi pánttal rendelkezik – minden a kényelmes úthoz a suliba és vissza. Elengedhetetlen tartozéka a laptop zseb és a belső zsebek, melyeknek köszönhetően minden a maga helyén lesz a hátizsákon belül. Ennek a sorozatnak a hátizsákjai könnyűek, mégis jelentős helyet nyújtanak. Akár 27 liternyi olyan dolgot lehet benne elhelyezni, melyek fontosak a tinik számára a suliban. A hátizsák említett ergonómiája biztosítja a kényelmes napi viselést, a tartós formát és a nagy népszerűséget a diákok körében.

5 vásárló értékelése alapján
30. 8. 2021

Szerintem eddigi legjobb iskolatáskánk....kényelmes viselet ,praktikus tárolok.