Mozaik kalap 3,5 cm sima 26db + sablonok 10db

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Mozaik a legkisebbek számára, 35 mm-es csapszeg és 10 színes sablon (sablon csapok elhelyezéséhez). 26 színes kalapot tartalmaz, amelyek előre nyomtatott motívummal egy alaplemezre vannak hajtva és különböző formájúak, gyönyörű képeket tudnak létrehozni. A nagy lyukaknak és csapoknak köszönhetően az elhelyezéssel még a legkisebb probléma sem jelentkezik. A mozaik szórakoztató módon fejleszti a logikai gondolkodást, fejleszti a kézi készségeket és a képzeletet, megtanítja az alapvető színeket, edzi a koncentrációt. Remek példa arra, hogy a gyerekek milyen könnyen tanulhatnak játék révén.
2 éves gyermekek számára alkalmas.