Mancs őrjárat plüss hátizsák, kék

A termék kódja:PPAT7810
Gyártó:P+P karton
A divatos gyerek hátizsák megbízható társ óvodába, játszótérre, úton. A fő cipzáras zseb elég tágas a játékoknak és egy uzsonnás doboznak. Az óvodába alkalmas hátizsák akasztásra használható fogantyúval és két állítható, párnázott vállpánttal rendelkezik a kényelmesebb hordozás érdekében. A hátizsák elülső része plüss hatású, a Paw Patrol dizájnjában. Feltétlenül kötelező a kis Paw Patrol rajongóknak.
Méretek: 32 x 26 x 9 cm

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.