Lyukasztó Tiptop office

Lyukasztó Centrum fém(6)
750 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Lyukasztó Boxer P1 kék(1)
3 063 Ft
Lyukasztó Centum fém
2 977 Ft
Raktáron

Színes műanyag lyukasztó vonalzóval a Tiptop irodától. A lyuk átmérője 6 mm, a magasság 80 mm, egyszerre legfeljebb 2 lap lyukasztható. A lyukasztó hosszabb oldalán van egy vonalzó. Az lxuksdzzó alacsony és könnyű - alkalmas iskolai viselésre .

Méretek: 13 x 6,5 cm

Ha meghatározott színre van szüksége, kérjük, & nbsp; említse meg a megrendelés kosárában található megjegyzésben.