LEGO Ninjago Team Maxi 2 részes iskolatáska szett és ingyenes szállítás

Magasság:41 cm
Térfogat:22 l
Gyártó:Lego
Ez a kétrészes iskolai szett nagyobb elsősök számára alkalmas, illetve a kisebb gyermekek számára második hátizsákként. A szett tartalmaz egy iskolatáskát, illetve egy kisebb hátizsákot a váltócipő vagy a sportszerek tárolására.
Részletes leírás:
  • LEGO® motívummal ellátott modern dizájn
  • Könnyű konstrukció
  • Rekesz a nehezebb dolgok számára, amely ezeket a nehéz dolgokat a háthoz közel tartja és így biztosítja a súly egyenletes eloszlását
  • Ergonomikusan formázott háti rész
  • Állítható, párnázott vállpántok fényvisszaverő elemekkel a nagyobb biztonság érdekében
  • Szilárd, műanyag aljzat
  • Speciális csipeszek a kis hátizsák rögzítéséhez
  • Kényelmes megerősített fogantyú
  • Oldalsó hálós zseb és elülső zseb az uzsonnás doboz számára
  • Állítható mellkasi pánt
  • A tépőzáras fedél alatt található egy speciális zseb a tolltartó számára, illetve a cipzáras főrekesz