LEGO Ninjago Legacy Jay zseblámpa

A termék kódja:E375170
Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

A kedvenc LEGO Ninjago hős, mint LEGO zseblámpa. A mellkason található gomb segítségével lehet bekapcsolni a figura lábában található égőt. A figura mozgatható karokkal és lábakkal rendelkezik, a hátsó részen az elem számára kialakított hely található. A zseblámpa időzítő funkcióval is rendelkezik (15 perc). A figura magassága kb. 13 cm. Az elem tartozék: 1xAA 1,5 V. Ajánlott életkor: 6+

Hasonló termékek