LEGO Nielsen Ninjago Prime iskolai hátizsák és LEGO zselés toll minifigurával ajándékba

RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
A termék kódja:20193-2103
Mélység: 28 cm
Szélesség:29 cm
Magasság:40 cm
Térfogat:15 l
Gyártó:Lego
Újszerű iskolai hátizsák az általános iskola első osztályához (beleértve a felsőbb osztályosokat is), & nbsp; nagyszerű jellemzők és funkciók jellemzik. Újrahasznosítható és vízálló szövetekből készül, újrahasznosított PET palackokból készült fonalakkal.
- Párnázott háttámla állítható magasságú rendszerrel
- Mágnescsat az egy kézzel történő könnyű kinyitáshoz
- Speciális elülső zseb, amely alkalmas élelmiszerdoboz elhelyezésére
- Állítható mellkasi pánt, amely stabilizálja a nehéz terheket és csökkenti nyomás a vállon
- Cipzáras oldalsó zseb az apró tárgyak tárolásához
- Az ágyéki öv segít a terhelés vállról a csípőre történő átvitelében és jobb elosztásában
- Az oldalsó zseb ideális ivópalack tárolására
- Stabilizáló alsó lábak segítenek megvédeni az aktatáska szennyeződésétől
- Fő belső párnázott cipzáras zseb laptop vagy tablet elhelyezéséhez, rugalmas pánt a nehéz tárgyak hátulra történő rögzítéséhez biztosítja az egyenletes súlyelosztást, a levehető elválasztó megkönnyíti tárgyak rendezése a főzsebben

Térfogat: 15 l
Súly: 1,2 kg
Méretek: 40 x 29 x 28 cm

14 újrahasznosított PET palackból készült Nielsen iskolatáska.