Kreatív készlet - kék bagoly 2db.

A termék kódja:O0730038
Gyártó:MFP paper

Kapcsolódó termékek

Hasonló termékek

Ezeknek a kreatív készleteknek köszönhetően gyermekei gyakorolni fogják az ujjaikat és javítják a kézimunkát. Minden darab eredeti és egyedi lesz. Egyszerűen díszítheti a lakást, vagy a gyerekek játszhatnak vele, vagy ajándékozhatják kreatív barátaiknak.

CSOMAG TARTALMA:
baglyok alakjában érezte magát
anyag
szalag
filc párnázás
utasítás

UTASÍTÁS:
1. Helyezze be a párnát a testbe, és varrja fel.
2. Ragasszon kis fekete szemeket nagy fehér körökbe.
3. Díszítő szárnyas hímzés szárnyakkal.
4. A szemeket, az orrot, a szárnyakat, a csipkét és a lábakat ragasszuk a testhez.
5. Varrja a zsinórt a bagoly fejéhez.

FIGYELEM:
Felnőtt felügyelete mellett használja, távolítsa el a csomagolást gyermekektől, 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas, apró alkatrészeket tartalmaz, fulladásveszélyes. A kreatív készlettel való munka bizonyos fokú motoros készségeket igényel.

Az ár 1 csomagra vonatkozik. Ajándékpapír dobozban szállítjuk.

Méretek: 150 mm x 220 mm x 50 mm (szélesség x magasság x mélység)