Kreatív filctechnika beállítása virágok

Elérhetőség: 2 nap
Mozaika Djeco - Khan
Raktáron
Készítsen saját eredeti képet a zebráról gyermekeivel. Ezeknek a kreatív készleteknek köszönhetően gyermekei gyakorolják az ujjaikat és javítják a kézimunkájukat. Minden darab eredeti és egyedi lesz. Ezután megjelenítheti a kész képet a szobában vagy valaki

Kreatív készlet praktikus kezek - zebra. Készítsen saját eredeti képet a zebráról gyermekeivel. Ezeknek a kreatív készleteknek köszönhetően gyermekei gyakorolják az ujjaikat és javítják a kézimunkájukat. Minden darab eredeti és egyedi lesz. Ezután megjelenítheti a kész képet a szobában, vagy odaadhatja valakinek. UTASÍTÁS: Ragasszon előre elkészített filc darabokat az előre kinyomtatott eredetire. A hátoldalán matrica van, így csak annyit kell tennie, hogy leveszi a védőpapírt és az eredetire ragasztja. A CSOMAG TARTALMA: - sablon - 51 darab nemezdarab - 1 db műanyag szem - utasítás FIGYELEM: Felnőtt felügyelete mellett használja, távolítsa el a csomagolást gyermekek elől, 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas, apró részeket tartalmaz, lenyelési és fulladásveszélyt tartalmaz. Az ár 1 darabra vonatkozik. Függönyös díszdobozban szállítjuk. Méretek: 175mm x 280mm x 2mm (Sz x M x M)