Közlekedési eszközök homokfestő készlet

Homokfestés - KOLIBRI sablon
HÚSVÉTI TOJÁS homokfestő sablon
Elérhetőség: 5 nap
Szórakoztatni szeretné a gyerekeket? Próbálja ki a homokfestést! A homok sablonba való szórásával szép képeket lehet alkotni. A készlet tartalmaz 5 darab 21x24 cm-es sablont (tűzoltóautó, tengeralattjáró, hajó, helikopter, dzsip) , 5 darab fekete-fehér nyomtatott képet, csomagolást a képekre, 12 darab 30 ml-es homokot praktikus kupakkal ellátott dobozokban, egy eszközt a csomagolópapír eltávolításához, használati utasítást és egy katalógust a további sablonokkal.

1 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek