Építőkészlet SEVA TECHNIK A városban

Választ:
Gyártó:Beneš a Lát
Anyag:Műanyag
Vezessük műszaki járműveinket, forgassuk a tengelyt, emeljük fel a terhet, öntsük, mozgassuk, mozgassuk fel-le, ahol csak kell. Használja ki az összes eredeti funkciót, amelyet a új kiadás a SEVA TECHNIK kínál. Ráadásul a készletek modern fényvisszaverő színekben pompáznak, ami garantálja, hogy gépei egyszerűen kihagyhatatlanok lesznek, bárhová is megy velük.

Ennek a készletnek köszönhetően az egészről gondoskodhat városban – akár nyáron, akár télen! Fordítsd össze pl. Fantasztikus szemeteskocsi kormányozható tengelyekkel, a kukák kidobására szolgáló mechanizmussal és természetesen nyitható háttal! Építhet egy konténerrakodót/kirakodót is, amely a fogaskerekeknek köszönhetően bármilyen konténert ki- vagy berakod. Vagy építsen egy tisztítójárművet, amely a csatlakozásnak köszönhetően össze is hajtható. És ha kint esik a hó, nem kapnak váratlanul hóeke/hószórónk. Nem csak mozgatható eke van, de még egy működő szórószerkezet is van hátul. Természetesen az építésnek nincs határa, és maximálisan kihasználhatja a fantáziáját!

Doboz mérete: 27 x 37 x 18 cm
8 éves kortól alkalmas gyermekek számára