Kit Cheva 66 Húzó

Radir
ajándék ingyen
Gyártó:Chemoplast BEC
A Cheva készlet traktorának ez a vadonatúj szettje a Cheva készlet alapváltozatainak további kiegészítője. A Cheva 66 készlet több mint 500 darabot tartalmaz, amelyekből nehéz katonai felszerelésekből álló traktor összeállítható és így átkerül a háborús csaták világába. A klasszikus cseh Cheva készlet változó és politechnikai készlet. A Cheva készlet ösztönzi a gyermekek készségét, fantáziáját és kreativitását. A Cheva készletek különféle készletekből állnak, amelyek szabadon kombinálhatók. Ez nagy városokat hozhat létre, beleértve a rendőrséget, a tűzoltókat, a vasútállomást, a benzinkutat, a taxiszolgálatot stb.
Alkalmas 6 éves kortól.