Kisvakond, Jégvarázs és más plüss mesefigurák Moravská ústředna Brno

Az olyan közkedvelt mesékből, filmekből vagy számítógépes játékokból ismert mesefigura plüssökkel, mint Peppa malac, Kisvakond, Jégvarázs minden gyermeknek és felnőttnek örömet szerezhet. Az egyes plüss játékok különböző méretűek, némelyek beszélnek, játszanak vagy mozognak, így felhőtlen szórakozást biztosítanak. Egy apró ajándékkal plüss kulcstartó formájában szintén örömet szerezhet szeretteinek. A kínálatban aranyos SQUISHMALLOWS is találhatók.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Moravská ústředna Brno
Oldal 1 z 1
Kisvakond sapkában Baby, kék-sárga 15 cm
6 317 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Kisvakond plüss  25 cm(1)
11 577 Ft
Kisvakond álló plüss figura 35cm
16 380 Ft
Kisvakond álló plüss figura 20cm
9 283 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Kisvakond nadrágban plüss 12cm(1)
5 650 Ft
Kisvakond plüss 12cm(2)
5 317 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Kisvakond báb plüss 20cm 0+(1)
10 335 Ft
Moravská ústředna Brno
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek