Jersey gumis lepedő szürke

A termék kódja:02224A-0000SEDA-A
Gyártó:Dadka

Gumilepedő egy 200 x 90 cm méretű ágyhoz tervezett alagútban. A lap QZ jogosítvány tanúsítvánnyal rendelkezik, és 3 év alatti gyermekek számára is készült. Ezen lapok előállításához kiváló minőségű, 185 g / m2 tömegű mezszövetet használnak, reaktív festékekkel vannak festve, ezért világos, izzó színekkel rendelkeznek. A lapokat elegendő tartalékkal varrják, hogy 18 cm magas matrac alá lehessen helyezni.
Anyagösszetétel: 95% pamut (minőségi fésült pamut), 5% elasztán.
Mosás: 40 ° C.
Méret: 90/200/18 cm